Tule Digihumanitaaria Demopäevale 14. aprillil Deltas

Oled otsimas sobivat kõrvaleriala? Soovid, et ka sinu eriala saaks rohkem siduda digioskustega? Tahad teada, mida tähendab digihumanitaaria? Meil on sulle vastused!

Digihumanitaaria Demopäeval räägime, miks digihumanitaaria on kasulik igale humanitaarile ja tutvustame digihumanitaaria õppimisvõimalusi TÜ-s. Oma kogemusi jagavad teadlased, tööandjad ja kaasüliõpilased.

Oodatud on kõik HV üliõpilased, kellel huvi digihumanitaaria kõrvaleriala ja valikkursuste vastu.

Demopäev toimub 14. aprillil kell 13.00-17.00 TÜ Delta õppehoones ruumis 2049. Märgi oma osalemine ka Facebookis.

Ürituse ajakava:
13.00–13.30 Millega tegelevad digihumanitaarid? (DHIK juhataja Jane Klavan)
13.30–14.00 Milleks meile digihumanitaaria? Teadlase perspektiiv (teadur Maarja-Liisa Pilvik, professor Aigi Rahi-Tamm)
14.00–14.30 Milleks meile digihumanitaaria? Tööandja perspektiiv (digihumanitaaria spetsialist Peeter Tinits, TÜ/Eesti Rahvusraamatukogu)
14.30–15.00 Kohvipaus
15.00–15.20 Milliseid digihumanitaaria kursusi õpetame? (digihumanitaaria koordinaator Ann Siiman)
15.20–15.50 Üliõpilaste kogemus (üliõpilased Anni Polding ja Helen Eriksoo)
15.50–16.15 Küsimused ja arutelu
16.15–17.00 Ekskursioon Delta õppehoones

Liitu Digihumanitaaria ja infoühiskonna keskuse infokirjaga.

"Methods of extracting keywords and topics from text collections" (Maciej Eder)

The workshop will offer an introduction to information extraction methods from collections of written texts.
Digihumanitaaria demopäev 2023

Digihumanitaaria demopäeval tutvustati üliõpilastele digihumanitaaria kõrvaleriala

DIGIHUMi ettekanne: Andra Siibak

"From artificial intelligence to artificial stupidity. Mapping the dominant enthusiasms and concerns related to the use of AI technologies in education"